Node.js Hosting

Standard $ 1.99 / aylık başlayan fiyatlarla
Amazon AWS - DO Altyapısı
1 Site Barındırma
1 GB RAM
1 CPU
15 GB NVMe Disk Alanı
150 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Professional $ 2.99 / aylık başlayan fiyatlarla
Amazon AWS - DO Altyapısı
5 Site Barındırma
2 GB RAM
2 CPU
25 GB NVMe Disk Alanı
250 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Premium $ 4.99 / aylık başlayan fiyatlarla
Amazon AWS - DO Altyapısı
15 Site Barındırma
2 GB RAM
2 CPU
35 GB NVMe Disk Alanı
350 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği

Amazon AWS

Amazon AWS küresel altyapısının gücü.

Anycast DNS

Amazon AWS Global Accelerator ile %60 hızlandırılmış küresel bir DNS deneyimi sunuyoruz.

Hızlı DNS, Hızlı Siteler

Rekabetinizi daha hızlı açılan siteniz ile bir üst seviyeye taşıyın.

Anycast DNS

Node.js Hosting Özellikleri

Partnerlerimiz ve sunduğumuz ek seçenekler ile Web Hosting servislerimizi hiç olmadığı kadar zengin bir özellik listesiyle sunuyoruz.

Amazon AWS

Amazon AWS verimerkezi ağında çalışan Ayncast DNS servisi.

CloudLinux OS

Güvenli bir işletim sistemi ortamı için CloudLinux tercih ediyoruz.

NVMe Disk

NVMe diskler sayesinde SSD'nin de ötesinde okuma yazma hızı sağlıyoruz.

cPanel

Sektörün en gelişmiş kontrol paneli cPanel sunucularımıza güç veriyor.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

WordPress Manager yeni

WordPress Manager ile birden fazla sitenizi tek panelden yönetin.

Node.js Desteği yeni

Tüm sunucularımızda Node.js kullanarak uygulama geliştirebilirsiniz.

CloudFlare Railgun

CloudFlare Railgun entegrasyonu sayesinde hızlı açılan siteler.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Git Desteği

Hesabınızda Git komutlarını kullanarak bir repo oluşturabilir veya varolan bir repoyu kopyalabilirsiniz.

SSH Desteği

SSH bağlantısı ile hosting hesabınızı bir profesyonel gibi yönetin.

Sorunsuz Email

Farklı konumlarda bulunan email dağıtım sunucularımız sayesinde gönderilemeyen mailiniz kalmasın.

Node.js Hosting Paketlerini Karşılaştır

Hosting paketlerimiz hakkında tüm detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm sunucularımız aynı kalite ve standartlarda size hizmet vermektedir. Lütfen paketlerimizi satın almadan önce kullanacağınız yazılım ile farklılık göstermediğine emin olsunuz. Sormak istediğiniz teknik detayları bize satış öncesi destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Premium $4.99/ay Professional $2.99/ay Standard $1.99/ay
Temel Özellikler
Site Barındırma 15 5 1
NVMe Disk 35 GB 25 GB 15 GB
Trafik 350 GB 250 GB 150 GB
Ram 2 GB 2 GB 1 GB
İşlemci 2 2 1
Subdomain Sınırsız 10 5
MySQL Sınırsız 5 1
E-Posta Adedi Sınırsız 10 5
E-Posta Kotası 10 GB 10 GB 10 GB
Saatlik E-Posta Gönderimi 50 50 50
Ücretsiz SSL
WordPress Manager
SSH
Git
WP-Cli
Tenkik Özellikler
Php 5.3 - 8.1
Php Sürümü Değiştirme
URL-Rewrite ve .htaccess
Ioncube
Fiyatlandırma
Aylık $9.99 $5.99 $3.99
Yıllık (%24 İndirim) $7.49 $4.49 $2.99
2 Yıllık (%37 İndirim) $5.99 $3.99 $2.49
3 Yıllık (%49 İndirim) $4.99 $2.99 $1.99
Satın Al Satın Al Satın Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"İthalat ve İhracat yapan şirketimizin Dünya genelinde bir çok tedarikçisi ve müşterisi var. Email servislerinin sürekli çalışıyor olması ve daha da önemlisi mail attığımızda yerine ulaşması işimizin en kritik noktası. Bulut.net.tr Hosting hizmetlerinin mail servisleri gerçekten çok güzel çalışıyor."

"Robotik ve Yapay Zeka üzerine yazdığım materyallerimi web sitemde yayınlayarak öğrencilerime ulaştırıyorum. Sitemin sürekli erişilebilir olması için ve yurt dışından da kolayca ziyaret edilebilmesi için CloudFlare destekli Bulut.net.tr Hosting hizmetlerini tercih ediyorum."

"Profesyonel işim gazeteciliğin yanında bir kaç adet blog sitem üzerinden güncel haberleri, düşüncelerimi ve yaptığım röportajları yayınlıyorum. Sitelerimin sorunsuz açılmasının yanında email üzerinden röportajlarımı yaparken de Bulut.net.tr hizmetleri ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılıyor."

Node.js Hosting Bilgi Merkezi

Node.js Hosting artık çok kolay. Tüm uygulamalar ve farklı Node.js versiyonlarını tek bir panel altında yönetebilirsiniz.

Gerekli süre: 15 dakika.

Node.js Uygulaması Nasıl Yayınlanır

 1. Node.js Hosting paketi satın alın

  Node.js uygulamanızı yayınlamak için bulut.net.tr web sitemiz üzerinden bir web hosting paketi satın almalısınız. Size uygun paketi seçip satın al butonuna tıkladıktan sonra sistem sizi müşteri paneline yönlendirecektir. Eğer web hosting paketi seçmekte zorlanıyorsanız ya da yeterli teknik bilginiz yoksa bizimle irtibata geçebilirsiniz. Size en uygun altyapıyı seçerken yardımcı olabiliriz. Satın alma işlemini tamamladıktan sonra tarafınıza web hosting hizmetinizle ilgili tüm bilgiler e-posta aracılığıyla ulaşacaktır. Aynı zamanda hizmetiniz anında aktifleşeceğinden bu bilgileri kontrol panelimizde hizmetler sayfasında da görebileceksiniz.

 2. Node.js uygulamanızı yükleyin

  FTP bilgilerinizi kullanarak ya da Git aracını kullanarak uygulamanızı web hosting hesabınızda bulunan dizine yükleyin. Örneğin /app isminde bir klasör oluşturarak uygulamanızı bu klasör içerisine yükleyebilirsiniz. Bu sayede proje dosyalarınız diğer web hosting hizmetine ait dosyalar ile karışmaz.

 3. Node.js Selector ile uygulamanızı başlatın

  Satın alma işleminden sonra size gelen bilgilerle cPanel hesabınıza giriş yapınız. cPanel üzerinde Node.js Selector aracıyla uygulamanızı yayına alabilirsiniz. Sağ üstte bulunan “Create Application” butonuna tıkladığınızda açılan sayfada sizden uygulamanız ile ilgili bilgiler istenecek.

 4. Node.js uygulaması yayına almak için gereken bilgiler

  Node.js projenizi sağlıklı şekilde başlatmak için bu ekranda gerekli bilgileri girmeniz bekleniyor. Bu adım oldukça basittir.
  Node.js version: Uygulamanızın hangi Node sürümünde çalışacağını seçin.
  Application mode: ENV yani environment modunu seçin.
  Application root: 2. adımda oluşturduğunuz klasör dizinini yazınız. Biz /app klasörü oluşturduğumuz için bu alana /app yazabilirsiniz.
  Application URL: Uygulamanın çalışacağı bağlantı adresini seçin. Bu alanı boş bırakırsanız uygulama ana domain üzerinde çalışır. Yani website adresiniz benimsitem.com ise bu alanı boş bıraktığınızda uygulama bu domain üzerinde başlar. Ancak buraya “proje” yazarsanız uygulamanız benimsitem.com/proje adresinde başlar.
  Application startup file: Uygulamanızın ana proje dosyasını yazın. Bu dosya adresi app.js ya da index.js olabilir.

  İstenilen zorunlu bilgiler bu kadar. Diğer detaylar teknik ince ayrıntı olduğundan eğer uzman bilgi birikiminiz varsa belirleyebilirsiniz. Uygulama detaylarını girdikten sonra “Create” butonuna basabilirsiniz.

 5. Node.js uygulamanızı çalıştırın

  Uygulamanızı çalıştırdıktan sonra gelen arayüzde Start, Stop, Restart gibi seçenekleri göreceksiniz. Bu seçenekleri kullanarak uygulamanızı başlatabilir ya da durdurabilirsiniz. 4. adımda seçtiğiniz uygulama URL’sini web tarayıcınızda açarak çalıştığını kontrol edebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Node.js Nedir?

Node.js, Google mühendisleri tarafından web isteklerine sunucu tarafı yanıtları sağlamak için oluşturulmuş bir JavaScript motorudur. Ancak, sunucu tarafı kodlama dili gibi çalışmaz. Bunun yerine, Node.js ile üretilen kod, belirli bir bağlantı noktasını ve bağlantı noktasını dinleyen tam işlevsel bir sunucu olarak çalışır. Node.js JavaScript tabanlı olduğundan, öğrenmeye başlamak için birçok kaynak vardır. Node.js ayrıca, istemci tarafı JavaScript istekleriyle zahmetsizce çalışmak üzere tasarlandığından, son kullanıcılardan gelen çok sayıda küçük, eşzamansız istekleri işlemeyi planlayan siteler için ideal bir çözümdür. Bu, Node.js’yi genellikle küçük parçalar halinde çok sayıda istekte bulunan akıllı telefon ve tablet uygulamalarını dağıtmak için popüler bir sistem haline getirir.

Node.js Hosting Nedir?

Öğrenmesi ve kullanması son derece kolay olan Node.js için oldukça kullanışlı bir barındırma hizmeti ve yönetim paneli de sunuyoruz. Node.js’yi öğrenmeye başlamak için artık sıkıcı sunucu kurulumlarına ve güncellemelerine gerek yok. Vernode tarafından sunulan Node.js barındırma platformu, Node.js Hosting hesabınızı anında açmanıza ve uygulamanızı canlı ortamda hızlı bir şekilde yayınlamanıza olanak tanır.

Node.js Yöneticisi Nedir?

Node.js Yöneticisi, Node.js’i çok hızlı bir şekilde yayınlamanızı kolaylaştıran, tarafımızdan geliştirilen bir arayüzdür. Node.js uygulamaları kendi bilgisayarınızda lokal olarak çalışırken 3000 gibi bir porta bağlanarak yayınlanır. Hosting ortamında port ve güvenlik duvarı problemini çözmek için yayınlanmış Node.js uygulamanızı Apache 80 portuna bağlarız. Bu, uygulamanızı Node.js Barındırma hesabınızda kullandığınız alan adına hızlı bir şekilde bağlamanıza olanak tanır.

Node.js Hosting ile Discord Bot Kurulumu

Müşterilerimizin çoğu Discord Bot Barındırma için Node.js Barındırma hesabını kullanıyor. Dahası, sunucu kurulumu ve bakımı ile ilgili zorluklardan kaçınarak Discord Botunuzu dakikalar içinde çevrimiçi hale getirebilirsiniz. Son zamanlarda popüler olan Discord uygulaması için Bot yazarak, sohbet sunucularınızı eğlenceli hale getirebilir veya botunuzu premium bir hizmet gibi diğer kullanıcılara satabilirsiniz.

Node.js Hosting ile API Yayınlamak

Müşterilerimizin çoğu, API yayınlamak için Node.js Hosting hizmetlerimizi kullanıyor. API hizmetlerinizi sunucuyu çok hızlı bir şekilde kurmadan veya güncellemeden bizden satın alabileceğiniz Node.js Hosting hesabınızda yayınlayabilirsiniz. Node.js Manager özelliğimiz sayesinde, farklı talepleri farklı domain veya URL adreslerine iletebilir ve böylelikle gelişmiş bir API sorgu-cevap yapısı oluşturabilirsiniz.

Node.js ile Oyun Yazmak

Node.js Hosting ile web tabanlı oyunlar yapmak çok kolay. Müşterilerimiz web tabanlı oyunlarını yayınlamak için Node.js Barındırma hizmetlerimizi kullanıyor. Bizi seçmeniz ve oyununuzu hızlı bir şekilde yayına sokmanız için bir başka neden.

Kolayca Node.js Öğrenin

Node.js öğrenmeye başlayan yeni geliştiriciler için en ucuz barındırma platformunu sunuyoruz. Özellikle geliştirme dünyasında yeni adımlar atan yazılım geliştiriciler, Node.js Hosting ürünlerimiz ile sunucu kurulumu ve bakımındaki dezavantajlarını avantaja çevirebilirler. Anında aktivasyon ile hesabınızı açın ve Node.js öğrenmeye başlayın.

Yazar: Emre S.
Yazar

Emre S.

Bilgisayar Mühendisi. Bulut Bilişim ve Sanallaştırma Danışmanı.