Node.js Hosting

Node.js Hosting artık çok kolay. Tüm uygulamalar ve farklı Node.js versiyonlarını tek bir panel altında yönetebilirsiniz.

Starter $1.49 aylık Yeni başlayanlar için
Satın Al
 • 1 Site Barındırma
 • 0.5 GB RAM
 • 0.5 Çekirdek İşlemci
 • 1 GB NVMe Disk Alanı
 • 10 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
Tüm Özellikleri Gör
Standard $2.99 aylık Projenizde ilk adımı atın
Satın Al
 • 3 Site Barındırma
 • 1 GB RAM
 • 1 Çekirdek İşlemci
 • 5 GB NVMe Disk Alanı
 • 50 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
Tüm Özellikleri Gör
Professional $5.99 aylık Ürününüzü herkese açın
Satın Al
 • Sınırsız Site Barındırma
 • 2 GB RAM
 • 2 Çekirdek İşlemci
 • 15 GB NVMe Disk Alanı
 • 150 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
 • Ücretsiz Bitdefender
Tüm Özellikleri Gör

7 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı!

Kredi kartı veya ödeme olmadan şimdi başlayın.

Yeni

Node.js Manager

Node.js uygulaması oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Node.js Manager ile uygulamanızı anında oluşturun ve kullanmaya başlayın. Sunucu kurulumu ve yönetimi gibi karmaşık işlemlere gerek kalmadan sadece uygulamanıza odaklanın.

Tüm Hosting Paketlerimizde Standart Hizmetler

Partnerlerimiz ve sunduğumuz ek seçenekler ile Web Hosting servislerimizi hiç olmadığı kadar zengin bir özellik listesiyle sunuyoruz.

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye veri merkezlerinde çalışmaktadır.

CloudLinux OS

Güvenli bir işletim sistemi ortamı için CloudLinux tercih ediyoruz.

NVMe Disk

NVMe diskler sayesinde SSD'nin de ötesinde okuma yazma hızı sağlıyoruz.

cPanel

Sektörün en gelişmiş kontrol paneli cPanel sunucularımıza güç veriyor.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

WordPress Manager yeni

WordPress Manager ile birden fazla sitenizi tek panelden yönetin.

Node.js Desteği yeni

Tüm sunucularımızda Node.js kullanarak uygulama geliştirebilirsiniz.

CloudFlare Railgun

CloudFlare Railgun entegrasyonu sayesinde hızlı açılan siteler.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Git Desteği

Hesabınızda Git komutlarını kullanarak bir repo oluşturabilir veya varolan bir repoyu kopyalabilirsiniz.

SSH Desteği

SSH bağlantısı ile hosting hesabınızı bir profesyonel gibi yönetin.

Sorunsuz Email

Farklı konumlarda bulunan email dağıtım sunucularımız sayesinde gönderilemeyen mailiniz kalmasın.

Paketleri Karşılaştır

Hosting paketlerimiz hakkında tüm detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm sunucularımız aynı kalite ve standartlarda size hizmet vermektedir. Lütfen paketlerimizi satın almadan önce kullanacağınız yazılım ile farklılık göstermediğine emin olsunuz. Sormak istediğiniz teknik detayları bize satış öncesi destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Professional $5.99/ay Standard $2.99/ay Starter $1.49/ay
Temel Özellikler
Site Barındırma Sınırsız 3 1
NVMe Disk 15 GB 5 GB 1 GB
Trafik 150 GB 50 GB 10 GB
Ram 2 GB 1 GB 0.5 GB
İşlemci 2 1 0.5
INODES (Dosya Limiti) 200.000 150.000 100.000
Subdomain Sınırsız 10 5
MySQL Sınırsız 5 1
E-Posta Adedi Sınırsız 10 5
E-Posta Kotası 250 MB 250 MB 250 MB
Saatlik E-Posta Gönderimi 50 50 50
Ücretsiz SSL
WordPress Manager
SSH
Git
WP-Cli
Ücretsiz Bitdefender
Tenkik Özellikler
Php 5.3 - 7.3
Php Sürümü Değiştirme
URL-Rewrite ve .htaccess
Ioncube
Fiyatlandırma
Aylık $5.99 $2.99 $1.49
Yıllık (%16 İndirim) $60 $30 $15
2 Yıllık (%20 İndirim) $115 $57.40 $28.60
3 Yıllık (%24 İndirim) $163.80 $81.80 $40.70
Satın Al Satın Al Satın Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"İthalat ve İhracat yapan şirketimizin Dünya genelinde bir çok tedarikçisi ve müşterisi var. Email servislerinin sürekli çalışıyor olması ve daha da önemlisi mail attığımızda yerine ulaşması işimizin en kritik noktası. Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr Hosting hizmetlerinin mail servisleri gerçekten çok güzel çalışıyor."

"Robotik ve Yapay Zeka üzerine yazdığım materyallerimi web sitemde yayınlayarak öğrencilerime ulaştırıyorum. Sitemin sürekli erişilebilir olması için ve yurt dışından da kolayca ziyaret edilebilmesi için CloudFlare destekli Bulut.net.tr Hosting hizmetlerini tercih ediyorum."

"Profesyonel işim gazeteciliğin yanında bir kaç adet blog sitem üzerinden güncel haberleri, düşüncelerimi ve yaptığım röportajları yayınlıyorum. Sitelerimin sorunsuz açılmasının yanında email üzerinden röportajlarımı yaparken de Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr hizmetleri ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılıyor."

Sık Sorulan Sorular

Node.js, web istekleri için sunucu taraflı yanıt sağlamak amacıyla Google mühendisleri tarafından oluşturulan bir JavaScript motorudur. Yine de sunucu taraflı bir betik dili gibi çalışmaz. Bunun yerine, Node.js ile oluşturulan kod, belirtilen bir bağlantı noktasını ve portunu dinleyen tamamen işlevsel bir sunucusu olarak çalışır. Node.js JavaScript tabanlı olduğundan, öğrenmeye başlamak için bir çok kaynak mevcuttur. Node.js ayrıca, istemci tarafında JavaScript istekleriyle zahmetsizce çalışacak şekilde tasarlanmıştır, bu da son kullanıcılardan çok sayıda küçük, eşzamansız isteklerle ilgilenmeyi planlayan siteler için ideal bir çözümdür. Bu özelliği Node.js'i akıllı telefon ve tablet uygulamalarını dağıtırken kullanacağınız popüler bir sistem haline getirir ve yani genellikle küçük parçalarda çok sayıda istek yapar.
Öğrenmesi ve kullanması son derece kolay olan Node.js için biz de son derece kullanışlı bir hosting hizmeti ve yönetim paneli sunuyoruz. Node.js öğrenmeye başlamak için zahmetli sunucu kurulumlarına ve güncellemelerine artık gerek yok. Bulut.net.tr tarafından sunulan Node.js hosting Platformu sayesinde anında Node.js Hosting hesabınızı açabilir ve hızlıca uygulamanızı canlı ortamda yayınlayabilirsiniz.
Node.js Manager tarafımızca geliştirilen ve çok hızlı bir şekilde Node.js uygulaması yayınlamanızı kolaylaştıran bir arayüzdür. Lokal olarak kendi bilgisayarınızda çalışırken Node.js uygulamaları 9000 gibi bir porta bağlanarak yayınlanır. Hosting ortamında port ve firewall sorununu çözmek için Node.js uygulamanızı yayınladığınız portu Apache 80 portuna bağlarız. Bu sayede Node.js Hosting hesabınızda kullandığınız domaine hızlı bir şekilde uygulamanızı bağlayabilirsiniz.
Evet, bir çok müşterimiz Node.js Hosting hesabını Discord Bot Hosting için kullanmaktadır. Üstelik sunucu kurulumu ve bakımı zahmetlerinden kurtularak dakikalar içerisinde Discord Botunuzu yayına alabilirsiniz. Son günlerde popüler olan Discord uygulaması için Bot yazarak chat sunucularınızı eğlenceli bir hale getirebilir veya botunuzu premium bir servis gibi diğer kullanıcılara satabilirsiniz.
Evet, müşterilerimizin bir çoğu API bağlantısı için Node.js Hosting servislerimizi kullanmaktadır. Çok hızlı bir şekilde sunucu kurmadan ve güncellemeden API servislerinizi bizden satın alacağınız Node.js Hosting hesabınızda yayınlayabilirsiniz. Node.js Manager özelliğimiz sayesinde farklı istekleri farklı domain veya URL adreslerine yönlendirebilir ve bu sayede gelişmiş bir API sorgu-cevap yapısı kurabilirsiniz.
Evet, Node.js Hosting ile web tabanlı oyunlar yapmak çok kolay. Müşterilerimiz web tabanlı oyunlarını yayınlamak için bizim Node.js Hosting servislerimizi kullanıyor. Bizi tercih etmeniz ve oyununuzu hızlıca yayına almanız için bir başka neden.
Node.js öğrenmeye başlayan yeni geliştiriciler için en ucuz hosting platformunu sunuyoruz. Özellikle geliştirme dünyasına yeni adım atan yazılımcı adayları sunucu kurulumu ve bakımı konusundaki dezavantajlarını Node.js Hosting ürünlerimizle avantaja çevirebilirler. Anında aktivasyon ile hesabınızı açın ve Node.js öğrenmeye başlayın.

Node.js Hosting Bilgi Merkezi

Node.js Hosting artık çok kolay. Tüm uygulamalar ve farklı Node.js versiyonlarını tek bir panel altında yönetebilirsiniz.