Hosting

Kurumsal Mail

İncele

Discord Bot Hosting

İncele

BuddyPress Hosting

İncele

bbPress Hosting

İncele

WooCommerce Hosting

İncele
WordPress

WordPress Hosting

İncele

Laravel Hosting

İncele

NVMe Hosting

İncele

Node.js Hosting

İncele

E-Ticaret Hosting

İncele

Kurumsal Hosting

İncele

Web Hosting

İncele

Sık Sorulan Sorular

Web hosting, web sitenizi çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olan bir hizmettir, böylece çevrimiçi bir varlığınız olur. Web hosting hizmeti aslında web sitenizde bulunan içeriği saklamak için gerekli olan alandır. Tüm resimlerinizin, veritabanlarınızın, videolarınızın ve web sitenizin diğer parçalarının saklandığı yer diyebiliriz. Ayrıca, web siteniz için bir alan adına (domain) ihtiyacınız olsa da, lütfen alan adı kaydı ve web hosting işleminin aslında iki farklı hizmet olduğunu unutmayın. Varolan bir alan adınız varsa, bunu şirketimize transfer etmeniz yanı sıra, yeni bir alan adı kaydı yapmanız da mümkün. Web hosting ve alan adını ilişkisini şu örnekle açıklayabiliriz. Web hosting hizmetini ve yeni bir ev inşa etmeye benzetebilirsiniz. Bir alan adı aslında ziyaretçilerinizin sizi nasıl bulacağıdır. Tıpkı yeni evinizin insanlar tarafından bulunabilmesi için bir adrese ihtiyacı olduğu gibi web hosting hizmetiniz de bir alan adına ihtiyaç duyar.
Bazen sanal hosting olarak da adlandırılan barındırma türüdür, birden fazla site hesabının tek bir web sunucusunda depolandığı bir web hosting ortamıdır. Bir web sunucusunu, kaynaklarla dolu çok güçlü bir bilgisayar olarak düşünün. Bu sunucular yüksek internet erişimi olan veri merkezlerinde bulunmaktadır. Sunucudaki sitelerin her biri, disk alanı, veri aktarımı veya sunucu işlem gücü gibi kaynakları aynı bilgisayarda birden fazla site ile paylaşır. Paylaşılan Web Hosting, web sitenizi kurmak ve çalıştırmak için uygun ve hızlı bir yoldur, çünkü ilgili tüm sunucu barındırma maliyetleri müşteriler tarafından paylaşılır ve bu sunucuda barındıran diğer kullanıcılar / hesaplar arasında dağılır.
Basit bir web siteniz varsa, mükemmel bir platformdur. Özellikle, web sitenizi ilk defa yayınlıyorsanız, küçük bir işletme web sitesine sahipseniz veya yalnızca bir web sitesini minimum kaynak gereksinimi olan bir hobi olarak çalıştırıyorsanız, en hızlı ve uygun hizmet alabileceğiniz hizmet türüdür. Web hosting aynı zamanda basit bir blog veya forum çalıştırıyorsanız popüler bir seçenektir. Web Hosting, ne tür kaynaklara ihtiyaç duyacaklarını bilmeyen kullanıcılar için de popüler bir seçenektir. Giriş seviye Web hosting paketlerinden başlayıp üst paketlere bir kaç tıklamayla çıkabilirsiniz. Yani siteniz büyüdükçe hosting gereksinimlerinize paralel olarak hosting hesabınızı da genişletebilirsiniz. Hangi web hosting planını seçmeniz gerektiğine dair herhangi bir sorunuz olması durumunda teknik destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için hazır bekliyor.
Paylaşımlı web hosting planlarının avantajları uygun fiyat ve kolaylıktır. Müşterilerimiz yalnızca sunucu kaynaklarını paylaşmakla kalmayıp aynı zamanda donanım, sunucu bakımı, güvenlik güncellemeleri ve sunucudaki tüm müşteriler arasındaki diğer faktörlerin maliyetini de yaydıkları için makul fiyatlı barındırma planları sunabileceğimiz anlamına gelir. Paylaşımlı Web Hosting müşterisi olarak, sunucu çalışma süresi ve teknik destek konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü bu bizim işimiz. Rutin bakımlar ve gelişen teknolojiyi sunucularımıza adapte etmek tamamen bizim sorumluluğumuz. Paylaşılan web barındırma paketlerimiz, kişisel ve küçük işletme web siteleriniz için mükemmel olan disk alanı, veri aktarımı ve e-posta hesapları gibi bol miktarda kaynakla beraber gelir. Bunlar, küçük işletmeler ve genel kullanıcılar için en iyi web barındırma hizmetini sunma nedenlerimizden sadece bir kaçı.
Altyapımızı test etmeniz ve diğer servis sağlayıcılar ile aramızdaki farkı deneyimleyebilmeniz adına size 7 gün ücretsiz bir test hesabı sağlıyoruz. 7 Günlük ücretsiz test hesabınız sırasında eğer altyapımızı beğenirseniz ücretli paketlere yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı veya hiç bir ödeme bilgisi istemediğimizden dolayı hızlıca test etmeye başlayabilirsiniz.

Hosting Bilgi Merkezi

Türkiye’nin en geniş hosting hizmet listesi bizde! Tüm Hosting paketlerimize göz atın: Node.js, WordPress, Woocommerce, Laravel, NVMe Hosting, E-Ticaret, Kurumsal ve diğerleri.

Sloganımız “Hızımız. Başarınız” dır. Bunlar sadece kelimeler değil, her gün için gayret gösterdiğimiz bir şey. Gerçekten başarılı olmanı istiyoruz!