WordPress Hosting

Yenilenen WordPress Hosting paketlerimizi mutlaka inceleyin! Üstelik şimdi ücretsiz WordPress Yöneticisiyle daha güçlü. Şimdi 7 gün ücretsiz deneyin.

Professional $ 5.99 / aylık
Sınırsız Site Barındırma
2 GB RAM
2 Çekirdek İşlemci
15 GB NVMe Disk Alanı
150 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Standard $ 2.99 / aylık
3 Site Barındırma
1 GB RAM
1 Çekirdek İşlemci
5 GB NVMe Disk Alanı
50 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Starter $ 1.49 / aylık
1 Site Barındırma
0.5 GB RAM
0.5 Çekirdek İşlemci
1 GB NVMe Disk Alanı
10 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği

WordPress Hosting Kullanımı

WordPress Toolkit kullanarak birden fazla WordPress kurulumunu aynı anda tek bir panelden yönetebileceğiniz eğitim videosunu izleyebilirsiniz.

Tüm Hosting Paketlerimizde Standart Hizmetler

Partnerlerimiz ve sunduğumuz ek seçenekler ile Web Hosting servislerimizi hiç olmadığı kadar zengin bir özellik listesiyle sunuyoruz.

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye veri merkezlerinde çalışmaktadır.

CloudLinux OS

Güvenli bir işletim sistemi ortamı için CloudLinux tercih ediyoruz.

NVMe Disk

NVMe diskler sayesinde SSD'nin de ötesinde okuma yazma hızı sağlıyoruz.

cPanel

Sektörün en gelişmiş kontrol paneli cPanel sunucularımıza güç veriyor.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

WordPress Manager yeni

WordPress Manager ile birden fazla sitenizi tek panelden yönetin.

Node.js Desteği yeni

Tüm sunucularımızda Node.js kullanarak uygulama geliştirebilirsiniz.

CloudFlare Railgun

CloudFlare Railgun entegrasyonu sayesinde hızlı açılan siteler.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Git Desteği

Hesabınızda Git komutlarını kullanarak bir repo oluşturabilir veya varolan bir repoyu kopyalabilirsiniz.

SSH Desteği

SSH bağlantısı ile hosting hesabınızı bir profesyonel gibi yönetin.

Sorunsuz Email

Farklı konumlarda bulunan email dağıtım sunucularımız sayesinde gönderilemeyen mailiniz kalmasın.

Paketleri Karşılaştır

Hosting paketlerimiz hakkında tüm detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm sunucularımız aynı kalite ve standartlarda size hizmet vermektedir. Lütfen paketlerimizi satın almadan önce kullanacağınız yazılım ile farklılık göstermediğine emin olsunuz. Sormak istediğiniz teknik detayları bize satış öncesi destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Professional $5.99/ay Standard $2.99/ay Starter $1.49/ay
Temel Özellikler
Site Barındırma Sınırsız 3 1
NVMe Disk 15 GB 5 GB 1 GB
Trafik 150 GB 50 GB 10 GB
Ram 2 GB 1 GB 0.5 GB
İşlemci 2 1 0.5
INODES (Dosya Limiti) 200.000 150.000 100.000
Subdomain Sınırsız 10 5
MySQL Sınırsız 5 1
E-Posta Adedi Sınırsız 10 5
E-Posta Kotası 250 MB 250 MB 250 MB
Saatlik E-Posta Gönderimi 50 50 50
Ücretsiz SSL
WordPress Manager
SSH
Git
WP-Cli
Tenkik Özellikler
Php 5.3 - 7.3
Php Sürümü Değiştirme
URL-Rewrite ve .htaccess
Ioncube
Fiyatlandırma
Aylık $5.99 $2.99 $1.49
Yıllık (%16 İndirim) $60 $30 $15
2 Yıllık (%20 İndirim) $115 $57.40 $28.60
3 Yıllık (%24 İndirim) $163.80 $81.80 $40.70
Satın Al Satın Al Satın Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"İthalat ve İhracat yapan şirketimizin Dünya genelinde bir çok tedarikçisi ve müşterisi var. Email servislerinin sürekli çalışıyor olması ve daha da önemlisi mail attığımızda yerine ulaşması işimizin en kritik noktası. Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr Hosting hizmetlerinin mail servisleri gerçekten çok güzel çalışıyor."

"Robotik ve Yapay Zeka üzerine yazdığım materyallerimi web sitemde yayınlayarak öğrencilerime ulaştırıyorum. Sitemin sürekli erişilebilir olması için ve yurt dışından da kolayca ziyaret edilebilmesi için CloudFlare destekli Bulut.net.tr Hosting hizmetlerini tercih ediyorum."

"Profesyonel işim gazeteciliğin yanında bir kaç adet blog sitem üzerinden güncel haberleri, düşüncelerimi ve yaptığım röportajları yayınlıyorum. Sitelerimin sorunsuz açılmasının yanında email üzerinden röportajlarımı yaparken de Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr hizmetleri ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılıyor."

WordPress Hosting Bilgi Merkezi

Yenilenen WordPress Hosting paketlerimizi mutlaka inceleyin! Üstelik şimdi ücretsiz WordPress Yöneticisiyle daha güçlü. Şimdi 7 gün ücretsiz deneyin.

WordPress Hosting Nedir?

WordPress Hosting, içerik yönetim sistemi olan WordPress için özel olarak sunulan bir barındırma platformudur. WordPress Hosting paketi satın alarak içerik yönetim sisteminizi bir kaç tıklama ile anında kurup sitenizi yayına alabilirsiniz. En İyi WordPress Hosting hizmetini sizler için sunuyoruz.

WordPress Nasıl Kurulur?

WordPress kurulumu için ücretsiz olarak sunduğumuz WordPress Manager sistemi sitenizi kurmanızda yardımcı olacaktır. Kurulum için yapmanız gereken öncelikle bir hosting paketi satın almanızdır. Satın alım sırasında WordPress sürümünü, sitenizin başlığını, açıklamasını, kullanıcı adı ve parolasını belirlemeniz istenecektir. Bu detayları girip satın alma işlemini tamamladıktan sonra WordPress siteniz otomatik olarak kurulacaktır.

Teknik Bilgisi Olmayan Birisi WordPress Kurabilir Mi?

Evet, WordPress Manager kurulum aracımız sadece site adı, başlığı, açıklaması ve kullanıcı bilgilerini girmeniz durumunda otomatik kurulum yapacaktır.

WordPress Uyumlu Hosting Nedir?

Platformumuz tamamiyle WordPress için özel olarak optimize edilmiştir. WordPress tabanlı siteniz %100 uyumlu bir şekilde altyapımızda çalışacaktır.

Başka Hosting Şirketindeki Sitemi Size Nasıl Taşırım?

WordPress Manager aracımız sizden FTP ve MySQL bilgilerini alarak tamamiyle otomatik bir şekilde taşıma yapabilmektedir. Bunun yeterli olmadığı karmaşık ve büyük projeli siteleriniz için ise size yardımcı olabiliriz. Konuyla ilgili destek departmanımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

WordPress Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Sunucularımız ve altyapımız WordPress’e gelen saldırılara yönelik özel olarak korunmaktadır. ModSecurity ve Güvenlik Duvarı teknolojileri saldırı anında koruma yaparak saldırganı engellemektedir. Buna ek olarak Imunify360 yazılımı sayesinde sitenizdeki zararlı dosyaları 7 gün 24 saat tarama yaparak inceliyoruz. Sitenizde zararlı bir yazılım bulunduğunda sistemimiz size eposta göndererek sorunu bildiriyor. Tüm bu önlemlere ek olarak sunucularımızı da sürekli güncel tutuyor ve açıklara karşı koruyoruz.

WordPress E-Ticaret Sitesi Kurabilir Miyim?

Evet, WordPress tabanlı bir E-Ticaret sitesine sahip olmak için WooCommerce eklentisini kurabilirsiniz. WooCommerce eklentisi Dünya genelinde milyonlarca sitede kullanılan ücretsiz bir e-ticaret çözümüdür. Kurulumdan sonra bir kaç ufak ayarlamadan neticesinde ürünlerinizi sitenizden satışa hazır hale getirebilirsiniz.

WordPress Blog Sitesi Açabilir Miyim?

Evet, WordPress ile kişisel bir blog sitesi açıp günlük gibi kullanabilirsiniz. İçerik yönetimi WordPress’in en iyi yaptığı iştir.

WordPress Haber Sitesi Açabilir Miyim?

Evet, günümüzde milyonlarca haber sitesi WordPress altyapısını kullanmaktadır. İçerik yönetimi konusunda sayısız avantaja sahip olan WordPress’i haber sitesi yazılımı olarak kullanabilirsiniz.

WordPress Tasarımı Nasıl Yapılır?

WordPress için binlerce farklı tema seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler arasında hem ücretsiz hem de ücretli tasarımlar bulmanız mümkündür. WordPress teması seçerken kullanışlı, hızlı ve sorunsuz bir tema tercihi sitenizi diğerlerinden farklı kılacaktır. Varolan tasarımlardan birisini beğenmezseniz tasarım ajanslarından özel tasarım hizmeti alabilirsiniz. Özel bir tasarımı WordPress’e aktarmak oldukça kolaydır.

Yazar: Emre S.
Yazar

Emre S.

Bilgisayar Mühendisi. Bulut Bilişim ve Sanallaştırma Danışmanı.