WordPress Hosting

Yenilenen WordPress Hosting paketlerimizi mutlaka inceleyin! Üstelik şimdi ücretsiz WordPress Yöneticisiyle daha güçlü. Şimdi 7 gün ücretsiz deneyin.

Deneme Ücretsiz
7 Gün Kullanım Süresi
Kredi Kartı veya Ödeme Gerekmez
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Professional $ 5.99 / aylık
Sınırsız Site Barındırma
2 GB RAM
2 Çekirdek İşlemci
15 GB NVMe Disk Alanı
150 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Standard $ 2.99 / aylık
3 Site Barındırma
1 GB RAM
1 Çekirdek İşlemci
5 GB NVMe Disk Alanı
50 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği
Starter $ 1.49 / aylık
1 Site Barındırma
0.5 GB RAM
0.5 Çekirdek İşlemci
1 GB NVMe Disk Alanı
10 GB Trafik
Ücretsiz SSL
SSH Desteği
Git Desteği

Tüm Hosting Paketlerimizde Standart Hizmetler

Partnerlerimiz ve sunduğumuz ek seçenekler ile Web Hosting servislerimizi hiç olmadığı kadar zengin bir özellik listesiyle sunuyoruz.

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye veri merkezlerinde çalışmaktadır.

CloudLinux OS

Güvenli bir işletim sistemi ortamı için CloudLinux tercih ediyoruz.

NVMe Disk

NVMe diskler sayesinde SSD'nin de ötesinde okuma yazma hızı sağlıyoruz.

cPanel

Sektörün en gelişmiş kontrol paneli cPanel sunucularımıza güç veriyor.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

WordPress Manager yeni

WordPress Manager ile birden fazla sitenizi tek panelden yönetin.

Node.js Desteği yeni

Tüm sunucularımızda Node.js kullanarak uygulama geliştirebilirsiniz.

CloudFlare Railgun

CloudFlare Railgun entegrasyonu sayesinde hızlı açılan siteler.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Git Desteği

Hesabınızda Git komutlarını kullanarak bir repo oluşturabilir veya varolan bir repoyu kopyalabilirsiniz.

SSH Desteği

SSH bağlantısı ile hosting hesabınızı bir profesyonel gibi yönetin.

Sorunsuz Email

Farklı konumlarda bulunan email dağıtım sunucularımız sayesinde gönderilemeyen mailiniz kalmasın.

Paketleri Karşılaştır

Hosting paketlerimiz hakkında tüm detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm sunucularımız aynı kalite ve standartlarda size hizmet vermektedir. Lütfen paketlerimizi satın almadan önce kullanacağınız yazılım ile farklılık göstermediğine emin olsunuz. Sormak istediğiniz teknik detayları bize satış öncesi destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Professional $5.99/ay Standard $2.99/ay Starter $1.49/ay
Temel Özellikler
Site Barındırma Sınırsız 3 1
NVMe Disk 15 GB 5 GB 1 GB
Trafik 150 GB 50 GB 10 GB
Ram 2 GB 1 GB 0.5 GB
İşlemci 2 1 0.5
INODES (Dosya Limiti) 200.000 150.000 100.000
Subdomain Sınırsız 10 5
MySQL Sınırsız 5 1
E-Posta Adedi Sınırsız 10 5
E-Posta Kotası 250 MB 250 MB 250 MB
Saatlik E-Posta Gönderimi 50 50 50
Ücretsiz SSL
WordPress Manager
SSH
Git
WP-Cli
Tenkik Özellikler
Php 5.3 - 7.3
Php Sürümü Değiştirme
URL-Rewrite ve .htaccess
Ioncube
Fiyatlandırma
Aylık $5.99 $2.99 $1.49
Yıllık (%16 İndirim) $60 $30 $15
2 Yıllık (%20 İndirim) $115 $57.40 $28.60
3 Yıllık (%24 İndirim) $163.80 $81.80 $40.70
Satın Al Satın Al Satın Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"İthalat ve İhracat yapan şirketimizin Dünya genelinde bir çok tedarikçisi ve müşterisi var. Email servislerinin sürekli çalışıyor olması ve daha da önemlisi mail attığımızda yerine ulaşması işimizin en kritik noktası. Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr Hosting hizmetlerinin mail servisleri gerçekten çok güzel çalışıyor."

"Robotik ve Yapay Zeka üzerine yazdığım materyallerimi web sitemde yayınlayarak öğrencilerime ulaştırıyorum. Sitemin sürekli erişilebilir olması için ve yurt dışından da kolayca ziyaret edilebilmesi için CloudFlare destekli Bulut.net.tr Hosting hizmetlerini tercih ediyorum."

"Profesyonel işim gazeteciliğin yanında bir kaç adet blog sitem üzerinden güncel haberleri, düşüncelerimi ve yaptığım röportajları yayınlıyorum. Sitelerimin sorunsuz açılmasının yanında email üzerinden röportajlarımı yaparken de Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr hizmetleri ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılıyor."

WordPress Hosting Bilgi Merkezi

Yenilenen WordPress Hosting paketlerimizi mutlaka inceleyin! Üstelik şimdi ücretsiz WordPress Yöneticisiyle daha güçlü. Şimdi 7 gün ücretsiz deneyin.

WordPress Nedir?

WordPress, eklenti ve tema sistemine sahip ücretsiz ve açık kaynaklı bir İçerik Yönetim Sistemidir (CMS). WordPress, diğer CMS alternatifleri gibi, tema yani şablon tabanlıdır. Kullanıcı bir tema seçer, kişisel tercihlere göre kişiselleştirir ve web sitesi anında kullanıma hazırdır. Eklenti ve tema zenginliği açısından ilk akla gelen CMS WordPress’tir diyebiliriz. Bu çok yönlü yazılım, dünya çapında ticari, sosyal medya, bloglar ve özel ilgi çekici web sitelerinin temelini oluşturur. WordPress ücretsizdir, bu nedenle özel temalar, premium eklentiler ve benzeri ek servisler dışında ek bir maliyeti yoktur. Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesi olması nedeniyle eklenti ve tema seçerken de bir çok ücretsiz alternatifiniz vardır.

Siteniz için ucuz WordPress Hosting alabilirsiniz, ancak kaliteli ve güvenilir bir sağlayıcı edindiğinizden emin olmanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü eklentiler ve temalar bazen WordPress sitenizin yavaşlamasına sebep olabilir. Büyük fotoğraf galerileri, paylaşılan medya dosyaları veya büyük veritabanları için kullanıcılar bütçelerini buna göre planlamalıdır. WordPress uygulaması WordPress.org’dan ücretsiz indirilebiliyor ya da Bulut.net.tr WordPress Hosting paketlerinde önceden yüklenmiş olarak gelebiliyor (ayrıca tercih ederseniz Softaculous üzerinden kolay bir tek tıklamayla kurulum sunuyoruz). Tabiki kurulumunuzu indirilen dosyalarla kurabilirsiniz ancak sunduğumuz WordPress Manager sitenizi oldukça hızlı bir şekilde kurabilir.

WordPress Avantajları

En çok kullanılan İçerik Yönetim Sistemi (CMS) olduğundan, WordPress açıkça bir sürü avantajla beraber geliyor. Kullanıcılar çok fazla teknik bilgi veya uzmanlığa ihtiyaç duymazlar. WordPress, arama motoru optimizasyonuna uygun kategori, etiket, sayfalar gibi elementleri hızlıca oluşturmanızı sağlar. Tek bir arayüzden içeriğinizi farklı kombinasyonlarda yayınlamanız, sıralamanız, düzenlemeniz veya silmeniz mümkündür. Kullanıcı kaydı, şifreli sayfalar, yetkilendirme sistemi gibi ekstra yönetim araçları da mevcuttur.

WordPress’in belki de en iyi yaptığı tema ve eklenti yönetimi de yine kullanması kolay ve güçlü araçlardır. WordPress tema yapısı kullandığından, düzenlemeler hızlı ve kolaydır. Geniş tema kütüphanesi binlerce şablon seçeneğini ve varyasyonu bir arada sunar. Temel kodlama bilgisi olmadan bile, kullanıcılar temada bulunan özelleştirmeleri ihtiyaç duydukları şekilde uyarlayabilir ve değiştirebilir. WordPress eklenti deposu, WordPress işlevselliğini genişletebilecek ek özellikler sağlar. Çoğu WordPress web sitesinde en az birkaç eklenti bulunur ve kullanıcıların istediği gibi etkinleştirebileceği veya devre dışı bırakabileceği seçenekler sunar.

WordPress’in Hikayesi

WordPress’in kökenleri, Fransız programcı Michael Valdrighi tarafından B2 / cafelog bloglama çözümüne yani 2001 yılının başlarına kadar dayanıyor. B2 / cafelog o zamanlar yenilikçi bir çözümdü çünkü sayfaların dinamik olarak MySQL veritabanıyla yaratılabiliyordu. Valdrighi B2 / cafelog üzerinde çalışmaya devam etti ve 2002’de versiyon 1.0’ı piyasaya sürdü. Kısa bir süre sonra Valdrighi çözümünü geliştirmeyi bıraktı. Bu özellikle talihsiz bir durumdu çünkü B2 / cafelog aslında kullanıcı tabanını makul bir sayıya çıkarmıştı. Bu kullanıcılar desteklenen bir çözüm olmadan kaldılar. 2003 yılının ilk bölümlerinde, üniversite birinci sınıf öğrencisi Matt Mullenweg, blogunda B2 / cafelog’dan mimarisi üzerinden yeni bir proje oluşturmak istediğini yazdı. Bu yeni çözüm üzerinde çalışmaya devam etmek için Mike Little ile birlikte çalıştı. Bu aynı zamanda Valdrighi’nin Little ve Mullenweg’in B2 / cafelog varyasyonu üzerinde öncülük edeceğini ilan etmesiydi. Ekip Mayıs 2003’te B2 / cafelog ile aynı yapıyı kullanarak WordPress’in ilk versiyonunu ortaya çıkardı.

WordPress ekibi büyümeye devam etti ve Mullenweg’in Christine Sellect Tremoulet gibi arkadaşları da projeye katkıda bulunacaktı. Tremoulet aslında “WordPress” ismini öneren kişiydi. WordPress v1.0 Ocak 2004’te Davis kod adı altında piyasaya sürüldü. Bu sürümdeki en yeni özelliklerden bazıları SEO dostu permarkinkleri, birden fazla kategoriye yazabilmeyi, yorum denetimi ve Atom desteğini içeriyordu. Birkaç ay sonra Mayıs 2004’te, sürüm 1.2 yayınlandı. Bu, WordPress için bir dönüm noktası olan sürümünün bir parçasıydı, çünkü eklentiler için destek bu sürümde eklendi. Eklentiler, WordPress’in bir siteye eklemek isteyebileceğiniz hemen hemen tüm işlevleri ekleyebilmeleri nedeniyle bugünkü seviyelere ulaşmalarına yardımcı olmakta büyük rol oynamıştır.

WordPress Hosting Nedir?

WordPress Hosting, içerik yönetim sistemi olan WordPress için özel olarak sunulan bir barındırma platformudur. WordPress Hosting paketi satın alarak içerik yönetim sisteminizi bir kaç tıklama ile anında kurup sitenizi yayına alabilirsiniz. En İyi WordPress Hosting hizmetini sizler için sunuyoruz.

WordPress Nasıl Kurulur?

WordPress kurulumu için ücretsiz olarak sunduğumuz WordPress Manager sistemi sitenizi kurmanızda yardımcı olacaktır. Kurulum için yapmanız gereken öncelikle bir hosting paketi satın almanızdır. Satın alım sırasında WordPress sürümünü, sitenizin başlığını, açıklamasını, kullanıcı adı ve parolasını belirlemeniz istenecektir. Bu detayları girip satın alma işlemini tamamladıktan sonra WordPress siteniz otomatik olarak kurulacaktır.

Teknik Bilgisi Olmayan Birisi WordPress Kurabilir Mi?

Evet, WordPress Manager kurulum aracımız sadece site adı, başlığı, açıklaması ve kullanıcı bilgilerini girmeniz durumunda otomatik kurulum yapacaktır.

WordPress Uyumlu Hosting Nedir?

Platformumuz tamamiyle WordPress için özel olarak optimize edilmiştir. WordPress tabanlı siteniz %100 uyumlu bir şekilde altyapımızda çalışacaktır.

Başka Hosting Şirketindeki Sitemi Size Nasıl Taşırım?

WordPress Manager aracımız sizden FTP ve MySQL bilgilerini alarak tamamiyle otomatik bir şekilde taşıma yapabilmektedir. Bunun yeterli olmadığı karmaşık ve büyük projeli siteleriniz için ise size yardımcı olabiliriz. Konuyla ilgili destek departmanımızla iletişime geçmeniz yeterlidir.

WordPress Güvenliği Nasıl Sağlanıyor?

Sunucularımız ve altyapımız WordPress’e gelen saldırılara yönelik özel olarak korunmaktadır. ModSecurity ve Güvenlik Duvarı teknolojileri saldırı anında koruma yaparak saldırganı engellemektedir. Buna ek olarak Imunify360 yazılımı sayesinde sitenizdeki zararlı dosyaları 7 gün 24 saat tarama yaparak inceliyoruz. Sitenizde zararlı bir yazılım bulunduğunda sistemimiz size eposta göndererek sorunu bildiriyor. Tüm bu önlemlere ek olarak sunucularımızı da sürekli güncel tutuyor ve açıklara karşı koruyoruz.

WordPress E-Ticaret Sitesi Kurabilir Miyim?

Evet, WordPress tabanlı bir E-Ticaret sitesine sahip olmak için WooCommerce eklentisini kurabilirsiniz. WooCommerce eklentisi Dünya genelinde milyonlarca sitede kullanılan ücretsiz bir e-ticaret çözümüdür. Kurulumdan sonra bir kaç ufak ayarlamadan neticesinde ürünlerinizi sitenizden satışa hazır hale getirebilirsiniz.

WordPress Blog Sitesi Açabilir Miyim?

Evet, WordPress ile kişisel bir blog sitesi açıp günlük gibi kullanabilirsiniz. İçerik yönetimi WordPress’in en iyi yaptığı iştir.

WordPress Haber Sitesi Açabilir Miyim?

Evet, günümüzde milyonlarca haber sitesi WordPress altyapısını kullanmaktadır. İçerik yönetimi konusunda sayısız avantaja sahip olan WordPress’i haber sitesi yazılımı olarak kullanabilirsiniz.

WordPress Tasarımı Nasıl Yapılır?

WordPress için binlerce farklı tema seçeneği mevcuttur. Bu seçenekler arasında hem ücretsiz hem de ücretli tasarımlar bulmanız mümkündür. WordPress teması seçerken kullanışlı, hızlı ve sorunsuz bir tema tercihi sitenizi diğerlerinden farklı kılacaktır. Varolan tasarımlardan birisini beğenmezseniz tasarım ajanslarından özel tasarım hizmeti alabilirsiniz. Özel bir tasarımı WordPress’e aktarmak oldukça kolaydır.