WordPress Hosting

Yenilenen WordPress Hosting paketlerimizi mutlaka inceleyin! Üstelik şimdi ücretsiz WordPress Yöneticisiyle daha güçlü. Şimdi 7 gün ücretsiz deneyin.

Starter $1.49 aylık Yeni başlayanlar için
Satın Al
 • Ücretsiz WordPress Manager
 • 1 Site Barındırma
 • 0.5 GB RAM
 • 0.5 Çekirdek İşlemci
 • 1 GB NVMe Disk Alanı
 • 10 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
 • WP-CLi Desteği
Tüm Özellikleri Gör
Standard $2.99 aylık Güçlü wordpress oluşturun
Satın Al
 • Ücretsiz WordPress Manager
 • 3 Site Barındırma
 • 1 GB RAM
 • 1 Çekirdek İşlemci
 • 5 GB NVMe Disk Alanı
 • 50 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
 • WP-CLi Desteği
Tüm Özellikleri Gör
Professional $5.99 aylık Maksimum performans ve hız
Satın Al
 • Ücretsiz WordPress Manager
 • Sınırsız Site Barındırma
 • 2 GB RAM
 • 2 Çekirdek İşlemci
 • 15 GB NVMe Disk Alanı
 • 150 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
 • WP-CLi Desteği
 • Ücretsiz Bitdefender
Tüm Özellikleri Gör

7 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı!

Kredi kartı veya ödeme olmadan şimdi başlayın.

Yeni

WordPress Manager

Aynı anda birden fazla WordPress kurulumunu tek bir panelden yönetin!

WordPress projeleriniz profesyonel bir çalışma ortamıyla birleştirin. WordPress Manager tüm WordPress Hosting paketlerimiz ile beraber ücretsiz olarak gelmektedir.

Tüm Hosting Paketlerimizde Standart Hizmetler

Partnerlerimiz ve sunduğumuz ek seçenekler ile Web Hosting servislerimizi hiç olmadığı kadar zengin bir özellik listesiyle sunuyoruz.

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye veri merkezlerinde çalışmaktadır.

CloudLinux OS

Güvenli bir işletim sistemi ortamı için CloudLinux tercih ediyoruz.

NVMe Disk

NVMe diskler sayesinde SSD'nin de ötesinde okuma yazma hızı sağlıyoruz.

cPanel

Sektörün en gelişmiş kontrol paneli cPanel sunucularımıza güç veriyor.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

WordPress Manager yeni

WordPress Manager ile birden fazla sitenizi tek panelden yönetin.

Node.js Desteği yeni

Tüm sunucularımızda Node.js kullanarak uygulama geliştirebilirsiniz.

CloudFlare Railgun

CloudFlare Railgun entegrasyonu sayesinde hızlı açılan siteler.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Git Desteği

Hesabınızda Git komutlarını kullanarak bir repo oluşturabilir veya varolan bir repoyu kopyalabilirsiniz.

SSH Desteği

SSH bağlantısı ile hosting hesabınızı bir profesyonel gibi yönetin.

Sorunsuz Email

Farklı konumlarda bulunan email dağıtım sunucularımız sayesinde gönderilemeyen mailiniz kalmasın.

Paketleri Karşılaştır

Hosting paketlerimiz hakkında tüm detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm sunucularımız aynı kalite ve standartlarda size hizmet vermektedir. Lütfen paketlerimizi satın almadan önce kullanacağınız yazılım ile farklılık göstermediğine emin olsunuz. Sormak istediğiniz teknik detayları bize satış öncesi destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Professional $5.99/ay Standard $2.99/ay Starter $1.49/ay
Temel Özellikler
Site Barındırma Sınırsız 3 1
NVMe Disk 15 GB 5 GB 1 GB
Trafik 150 GB 50 GB 10 GB
Ram 2 GB 1 GB 0.5 GB
İşlemci 2 1 0.5
INODES (Dosya Limiti) 200.000 150.000 100.000
Subdomain Sınırsız 10 5
MySQL Sınırsız 5 1
E-Posta Adedi Sınırsız 10 5
E-Posta Kotası 250 MB 250 MB 250 MB
Saatlik E-Posta Gönderimi 50 50 50
Ücretsiz SSL
WordPress Manager
SSH
Git
WP-Cli
Ücretsiz Bitdefender
Tenkik Özellikler
Php 5.3 - 7.3
Php Sürümü Değiştirme
URL-Rewrite ve .htaccess
Ioncube
Fiyatlandırma
Aylık $5.99 $2.99 $1.49
Yıllık (%16 İndirim) $60 $30 $15
2 Yıllık (%20 İndirim) $115 $57.40 $28.60
3 Yıllık (%24 İndirim) $163.80 $81.80 $40.70
Satın Al Satın Al Satın Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"İthalat ve İhracat yapan şirketimizin Dünya genelinde bir çok tedarikçisi ve müşterisi var. Email servislerinin sürekli çalışıyor olması ve daha da önemlisi mail attığımızda yerine ulaşması işimizin en kritik noktası. Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr Hosting hizmetlerinin mail servisleri gerçekten çok güzel çalışıyor."

"Robotik ve Yapay Zeka üzerine yazdığım materyallerimi web sitemde yayınlayarak öğrencilerime ulaştırıyorum. Sitemin sürekli erişilebilir olması için ve yurt dışından da kolayca ziyaret edilebilmesi için CloudFlare destekli Bulut.net.tr Hosting hizmetlerini tercih ediyorum."

"Profesyonel işim gazeteciliğin yanında bir kaç adet blog sitem üzerinden güncel haberleri, düşüncelerimi ve yaptığım röportajları yayınlıyorum. Sitelerimin sorunsuz açılmasının yanında email üzerinden röportajlarımı yaparken de Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr hizmetleri ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılıyor."

Sık Sorulan Sorular

WordPress Hosting şirketimiz tarafından sunulan ve uygulamanızı yayınlayabileceğiniz bir hosting platformudur.
WordPress Hosting servisimizde Starter, Standard ve Professional olmak üzere üç paket tercihi yapabilirsiniz. Tüm paket içeriklerine ve özelliklerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
WordPress dünyanın en çok tercih edilen İçerik Yönetim Sistemidir. Sıklıkla tercih edilen bir ürün olması nedeniyle bir çok ücretli veya ücretsiz tema ve eklenti seçeneği mevcuttur.
WordPress Manager sizlere ücretsiz sunduğumuz ve birden fazla WordPress kurulumunu aynı anda kolayca yönetebileceğiniz bir araçtır. WordPress Hosting paketlerinin tümünde ücretsiz olarak gelmektedir.

WordPress Hosting Bilgi Merkezi

Yenilenen WordPress Hosting paketlerimizi mutlaka inceleyin! Üstelik şimdi ücretsiz WordPress Yöneticisiyle daha güçlü. Şimdi 7 gün ücretsiz deneyin.

WordPress Nedir?

WordPress, eklenti ve tema sistemine sahip ücretsiz ve açık kaynaklı bir İçerik Yönetim Sistemidir (CMS). WordPress, diğer CMS alternatifleri gibi, tema yani şablon tabanlıdır. Kullanıcı bir tema seçer, kişisel tercihlere göre kişiselleştirir ve web sitesi anında kullanıma hazırdır. Eklenti ve tema zenginliği açısından ilk akla gelen CMS WordPress’tir diyebiliriz. Bu çok yönlü yazılım, dünya çapında ticari, sosyal medya, bloglar ve özel ilgi çekici web sitelerinin temelini oluşturur. WordPress ücretsizdir, bu nedenle özel temalar, premium eklentiler ve benzeri ek servisler dışında ek bir maliyeti yoktur. Dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesi olması nedeniyle eklenti ve tema seçerken de bir çok ücretsiz alternatifiniz vardır.

Siteniz için ucuz WordPress Hosting alabilirsiniz, ancak kaliteli ve güvenilir bir sağlayıcı edindiğinizden emin olmanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü eklentiler ve temalar bazen WordPress sitenizin yavaşlamasına sebep olabilir. Büyük fotoğraf galerileri, paylaşılan medya dosyaları veya büyük veritabanları için kullanıcılar bütçelerini buna göre planlamalıdır. WordPress uygulaması WordPress.org’dan ücretsiz indirilebiliyor ya da Bulut.net.tr WordPress Hosting paketlerinde önceden yüklenmiş olarak gelebiliyor (ayrıca tercih ederseniz Softaculous üzerinden kolay bir tek tıklamayla kurulum sunuyoruz). Tabiki kurulumunuzu indirilen dosyalarla kurabilirsiniz ancak sunduğumuz WordPress Manager sitenizi oldukça hızlı bir şekilde kurabilir.

WordPress Avantajları

En çok kullanılan İçerik Yönetim Sistemi (CMS) olduğundan, WordPress açıkça bir sürü avantajla beraber geliyor. Kullanıcılar çok fazla teknik bilgi veya uzmanlığa ihtiyaç duymazlar. WordPress, arama motoru optimizasyonuna uygun kategori, etiket, sayfalar gibi elementleri hızlıca oluşturmanızı sağlar. Tek bir arayüzden içeriğinizi farklı kombinasyonlarda yayınlamanız, sıralamanız, düzenlemeniz veya silmeniz mümkündür. Kullanıcı kaydı, şifreli sayfalar, yetkilendirme sistemi gibi ekstra yönetim araçları da mevcuttur.

WordPress’in belki de en iyi yaptığı tema ve eklenti yönetimi de yine kullanması kolay ve güçlü araçlardır. WordPress tema yapısı kullandığından, düzenlemeler hızlı ve kolaydır. Geniş tema kütüphanesi binlerce şablon seçeneğini ve varyasyonu bir arada sunar. Temel kodlama bilgisi olmadan bile, kullanıcılar temada bulunan özelleştirmeleri ihtiyaç duydukları şekilde uyarlayabilir ve değiştirebilir. WordPress eklenti deposu, WordPress işlevselliğini genişletebilecek ek özellikler sağlar. Çoğu WordPress web sitesinde en az birkaç eklenti bulunur ve kullanıcıların istediği gibi etkinleştirebileceği veya devre dışı bırakabileceği seçenekler sunar.

WordPress’in Hikayesi

WordPress’in kökenleri, Fransız programcı Michael Valdrighi tarafından B2 / cafelog bloglama çözümüne yani 2001 yılının başlarına kadar dayanıyor. B2 / cafelog o zamanlar yenilikçi bir çözümdü çünkü sayfaların dinamik olarak MySQL veritabanıyla yaratılabiliyordu. Valdrighi B2 / cafelog üzerinde çalışmaya devam etti ve 2002’de versiyon 1.0’ı piyasaya sürdü. Kısa bir süre sonra Valdrighi çözümünü geliştirmeyi bıraktı. Bu özellikle talihsiz bir durumdu çünkü B2 / cafelog aslında kullanıcı tabanını makul bir sayıya çıkarmıştı. Bu kullanıcılar desteklenen bir çözüm olmadan kaldılar. 2003 yılının ilk bölümlerinde, üniversite birinci sınıf öğrencisi Matt Mullenweg, blogunda B2 / cafelog’dan mimarisi üzerinden yeni bir proje oluşturmak istediğini yazdı. Bu yeni çözüm üzerinde çalışmaya devam etmek için Mike Little ile birlikte çalıştı. Bu aynı zamanda Valdrighi’nin Little ve Mullenweg’in B2 / cafelog varyasyonu üzerinde öncülük edeceğini ilan etmesiydi. Ekip Mayıs 2003’te B2 / cafelog ile aynı yapıyı kullanarak WordPress’in ilk versiyonunu ortaya çıkardı.

WordPress ekibi büyümeye devam etti ve Mullenweg’in Christine Sellect Tremoulet gibi arkadaşları da projeye katkıda bulunacaktı. Tremoulet aslında “WordPress” ismini öneren kişiydi. WordPress v1.0 Ocak 2004’te Davis kod adı altında piyasaya sürüldü. Bu sürümdeki en yeni özelliklerden bazıları SEO dostu permarkinkleri, birden fazla kategoriye yazabilmeyi, yorum denetimi ve Atom desteğini içeriyordu. Birkaç ay sonra Mayıs 2004’te, sürüm 1.2 yayınlandı. Bu, WordPress için bir dönüm noktası olan sürümünün bir parçasıydı, çünkü eklentiler için destek bu sürümde eklendi. Eklentiler, WordPress’in bir siteye eklemek isteyebileceğiniz hemen hemen tüm işlevleri ekleyebilmeleri nedeniyle bugünkü seviyelere ulaşmalarına yardımcı olmakta büyük rol oynamıştır.