Web Hosting

Web Hosting servislerimizde daha fazla Ram ve CPU kaynağı ve SSD sunucular ile siteleriniz artık daha hızlı. Php7, HTTP/2, CloudFlare Railgun desteğiyle.

Starter $1.49 aylık Yeni başlayanlar için
Satın Al
 • 1 Site Barındırma
 • 0.5 GB RAM
 • 0.5 Çekirdek İşlemci
 • 1 GB NVMe Disk Alanı
 • 10 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
Tüm Özellikleri Gör
Standard $2.99 aylık Orta ölçekli web projeleri için
Satın Al
 • 3 Site Barındırma
 • 1 GB RAM
 • 1 Çekirdek İşlemci
 • 5 GB NVMe Disk Alanı
 • 50 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
Tüm Özellikleri Gör
Professional $5.99 aylık Yüksek performans ve hız
Satın Al
 • Sınırsız Site Barındırma
 • 2 GB RAM
 • 2 Çekirdek İşlemci
 • 15 GB NVMe Disk Alanı
 • 150 GB Trafik
 • Ücretsiz SSL
 • SSH Desteği
 • Git Desteği
 • Ücretsiz Bitdefender
Tüm Özellikleri Gör

7 Gün Ücretsiz Deneme Fırsatı!

Kredi kartı veya ödeme olmadan şimdi başlayın.

Tüm Hosting Paketlerimizde Standart Hizmetler

Partnerlerimiz ve sunduğumuz ek seçenekler ile Web Hosting servislerimizi hiç olmadığı kadar zengin bir özellik listesiyle sunuyoruz.

Türkiye Lokasyon

Sunucularımız Türkiye veri merkezlerinde çalışmaktadır.

CloudLinux OS

Güvenli bir işletim sistemi ortamı için CloudLinux tercih ediyoruz.

NVMe Disk

NVMe diskler sayesinde SSD'nin de ötesinde okuma yazma hızı sağlıyoruz.

cPanel

Sektörün en gelişmiş kontrol paneli cPanel sunucularımıza güç veriyor.

Ücretsiz SSL

Tüm hosting paketleri ücretsiz SSL sertifikaları içermektedir.

WordPress Manager yeni

WordPress Manager ile birden fazla sitenizi tek panelden yönetin.

Node.js Desteği yeni

Tüm sunucularımızda Node.js kullanarak uygulama geliştirebilirsiniz.

CloudFlare Railgun

CloudFlare Railgun entegrasyonu sayesinde hızlı açılan siteler.

Zararlı Yazılım Tespiti

Tüm sunucularımız sürekli zararlı yazılımlara karşı taranır.

Git Desteği

Hesabınızda Git komutlarını kullanarak bir repo oluşturabilir veya varolan bir repoyu kopyalabilirsiniz.

SSH Desteği

SSH bağlantısı ile hosting hesabınızı bir profesyonel gibi yönetin.

Sorunsuz Email

Farklı konumlarda bulunan email dağıtım sunucularımız sayesinde gönderilemeyen mailiniz kalmasın.

Paketleri Karşılaştır

Hosting paketlerimiz hakkında tüm detaylara aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tüm sunucularımız aynı kalite ve standartlarda size hizmet vermektedir. Lütfen paketlerimizi satın almadan önce kullanacağınız yazılım ile farklılık göstermediğine emin olsunuz. Sormak istediğiniz teknik detayları bize satış öncesi destek departmanımıza iletebilirsiniz.

Professional $5.99/ay Standard $2.99/ay Starter $1.49/ay
Temel Özellikler
Site Barındırma Sınırsız 3 1
NVMe Disk 15 GB 5 GB 1 GB
Trafik 150 GB 50 GB 10 GB
Ram 2 GB 1 GB 0.5 GB
İşlemci 2 1 0.5
INODES (Dosya Limiti) 200.000 150.000 100.000
Subdomain Sınırsız 10 5
MySQL Sınırsız 5 1
E-Posta Adedi Sınırsız 10 5
E-Posta Kotası 250 MB 250 MB 250 MB
Saatlik E-Posta Gönderimi 50 50 50
Ücretsiz SSL
WordPress Manager
SSH
Git
WP-Cli
Ücretsiz Bitdefender
Tenkik Özellikler
Php 5.3 - 7.3
Php Sürümü Değiştirme
URL-Rewrite ve .htaccess
Ioncube
Fiyatlandırma
Aylık $5.99 $2.99 $1.49
Yıllık (%16 İndirim) $60 $30 $15
2 Yıllık (%20 İndirim) $115 $57.40 $28.60
3 Yıllık (%24 İndirim) $163.80 $81.80 $40.70
Satın Al Satın Al Satın Al

Bizi Müşterilerimizden Dinleyin

"İthalat ve İhracat yapan şirketimizin Dünya genelinde bir çok tedarikçisi ve müşterisi var. Email servislerinin sürekli çalışıyor olması ve daha da önemlisi mail attığımızda yerine ulaşması işimizin en kritik noktası. Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr Hosting hizmetlerinin mail servisleri gerçekten çok güzel çalışıyor."

"Robotik ve Yapay Zeka üzerine yazdığım materyallerimi web sitemde yayınlayarak öğrencilerime ulaştırıyorum. Sitemin sürekli erişilebilir olması için ve yurt dışından da kolayca ziyaret edilebilmesi için CloudFlare destekli Bulut.net.tr Hosting hizmetlerini tercih ediyorum."

"Profesyonel işim gazeteciliğin yanında bir kaç adet blog sitem üzerinden güncel haberleri, düşüncelerimi ve yaptığım röportajları yayınlıyorum. Sitelerimin sorunsuz açılmasının yanında email üzerinden röportajlarımı yaparken de Savaş Bilişim A.Ş. ve Bulut.net.tr hizmetleri ihtiyacımı mükemmel şekilde karşılıyor."

Sık Sorulan Sorular

Web hosting, web sitenizi çevrimiçi hale getirmenize yardımcı olan bir hizmettir, böylece çevrimiçi bir varlığınız olur. Web hosting hizmeti aslında web sitenizde bulunan içeriği saklamak için gerekli olan alandır. Tüm resimlerinizin, veritabanlarınızın, videolarınızın ve web sitenizin diğer parçalarının saklandığı yer diyebiliriz. Ayrıca, web siteniz için bir alan adına (domain) ihtiyacınız olsa da, lütfen alan adı kaydı ve web hosting işleminin aslında iki farklı hizmet olduğunu unutmayın. Varolan bir alan adınız varsa, bunu şirketimize transfer etmeniz yanı sıra, yeni bir alan adı kaydı yapmanız da mümkün. Web hosting ve alan adını ilişkisini şu örnekle açıklayabiliriz. Web hosting hizmetini ve yeni bir ev inşa etmeye benzetebilirsiniz. Bir alan adı aslında ziyaretçilerinizin sizi nasıl bulacağıdır. Tıpkı yeni evinizin insanlar tarafından bulunabilmesi için bir adrese ihtiyacı olduğu gibi web hosting hizmetiniz de bir alan adına ihtiyaç duyar.
Bazen sanal hosting olarak da adlandırılan barındırma türüdür, birden fazla site hesabının tek bir web sunucusunda depolandığı bir web hosting ortamıdır. Bir web sunucusunu, kaynaklarla dolu çok güçlü bir bilgisayar olarak düşünün. Bu sunucular yüksek internet erişimi olan veri merkezlerinde bulunmaktadır. Sunucudaki sitelerin her biri, disk alanı, veri aktarımı veya sunucu işlem gücü gibi kaynakları aynı bilgisayarda birden fazla site ile paylaşır. Paylaşılan Web Hosting, web sitenizi kurmak ve çalıştırmak için uygun ve hızlı bir yoldur, çünkü ilgili tüm sunucu barındırma maliyetleri müşteriler tarafından paylaşılır ve bu sunucuda barındıran diğer kullanıcılar / hesaplar arasında dağılır.
Basit bir web siteniz varsa, mükemmel bir platformdur. Özellikle, web sitenizi ilk defa yayınlıyorsanız, küçük bir işletme web sitesine sahipseniz veya yalnızca bir web sitesini minimum kaynak gereksinimi olan bir hobi olarak çalıştırıyorsanız, en hızlı ve uygun hizmet alabileceğiniz hizmet türüdür. Web hosting aynı zamanda basit bir blog veya forum çalıştırıyorsanız popüler bir seçenektir. Web Hosting, ne tür kaynaklara ihtiyaç duyacaklarını bilmeyen kullanıcılar için de popüler bir seçenektir. Giriş seviye Web hosting paketlerinden başlayıp üst paketlere bir kaç tıklamayla çıkabilirsiniz. Yani siteniz büyüdükçe hosting gereksinimlerinize paralel olarak hosting hesabınızı da genişletebilirsiniz. Hangi web hosting planını seçmeniz gerektiğine dair herhangi bir sorunuz olması durumunda teknik destek ekibimiz sorularınızı cevaplamak için hazır bekliyor.
Paylaşımlı web hosting planlarının avantajları uygun fiyat ve kolaylıktır. Müşterilerimiz yalnızca sunucu kaynaklarını paylaşmakla kalmayıp aynı zamanda donanım, sunucu bakımı, güvenlik güncellemeleri ve sunucudaki tüm müşteriler arasındaki diğer faktörlerin maliyetini de yaydıkları için makul fiyatlı barındırma planları sunabileceğimiz anlamına gelir. Paylaşımlı Web Hosting müşterisi olarak, sunucu çalışma süresi ve teknik destek konusunda endişelenmenize gerek yok çünkü bu bizim işimiz. Rutin bakımlar ve gelişen teknolojiyi sunucularımıza adapte etmek tamamen bizim sorumluluğumuz. Paylaşılan web barındırma paketlerimiz, kişisel ve küçük işletme web siteleriniz için mükemmel olan disk alanı, veri aktarımı ve e-posta hesapları gibi bol miktarda kaynakla beraber gelir. Bunlar, küçük işletmeler ve genel kullanıcılar için en iyi web barındırma hizmetini sunma nedenlerimizden sadece bir kaçı.
Altyapımızı test etmeniz ve diğer servis sağlayıcılar ile aramızdaki farkı deneyimleyebilmeniz adına size 7 gün ücretsiz bir test hesabı sağlıyoruz. 7 Günlük ücretsiz test hesabınız sırasında eğer altyapımızı beğenirseniz ücretli paketlere yükseltme işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartı veya hiç bir ödeme bilgisi istemediğimizden dolayı hızlıca test etmeye başlayabilirsiniz.

Web Hosting Bilgi Merkezi

Web Hosting servislerimizde daha fazla Ram ve CPU kaynağı ve SSD sunucular ile siteleriniz artık daha hızlı. Php7, HTTP/2, CloudFlare Railgun desteğiyle.