Geotrust SSL

RapidSSL

Kişisel ve ticari web siteleri, uygulamalar ve temel e-ticaret projeleri için idealdir. 10.000$ Garanti sunar ve tek etki alanını korur. RapidSSL Sertifikaları, 256 bit'e kadar veri şifreleme ve site kimlik doğrulaması ile müşterilerinizin işlemlerini güvende tutmanıza yardımcı olur. Bir sertifika satın alın ve otomatik domain doğrulaması ile güveninizi arttırın. SSL sertifikalarımız sektördeki en uygun fiyatlı sertifikalar arasındadır.

$9.99 yıllık Satın Al

RapidSSL Wildcard

Çok sunuculu projeler ve çok sayfalı web siteleri için idealdir. 10.000$ garanti sunar ve birden fazla alt alanı korur. RapidSSL Wildcard Sertifikaları, *.alaniniz.com'a verilen düşük maliyetli bir SSL sertifikası ile birden çok alt alan adını korumanıza yardımcı olur. 256-bit'e kadar şifreleme ile müşterilerinizin kişisel verilerini koruyun. Otomatik etki alanı denetimi doğrulaması, site kimlik doğrulamasını çok kolay hale getirir. RapidSSL'de, ihtiyacınız olan SSL korumasını rekabetçi bir fiyata sağlamaya inanıyoruz.

$150.00 yıllık Satın Al

GeoTrust QuickSSL Premium

500.000$ garanti sunar ve tek etki alanını korur. Web sitenizi hızlı bir şekilde güvenceye alın. GeoTrust QuickSSL Premium sertifikaları, çevrimiçi işlemleri ve uygulamaları SSL ile korumaya başlamanız için en hızlı yollardan biridir. Otomatik kimlik doğrulama ve düzenleme süreciyle QuickSSL Premium SSL sertifikanızı almanız sadece birkaç dakika sürer. Bundan sonra, sertifikalarınızı yönetmek ve yenilemek çok kolaydır. GeoTrust ile kolaylık, seçim veya güvenilirlikten ödün vermeden ucuz SSL elde edersiniz.

$79.00 yıllık Satın Al

GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard

Birden çok alt etki alanını korur. Alan adınızı ve aynı düzeydeki tüm alt alan adlarını hızla güvenceye alın. GeoTrust QuickSSL Premium Wildcard sertifikaları, tüm alt alanlarınızı tek bir sertifika üzerinde korumaya başlamanın en hızlı yollarından biridir. Otomatik e-posta doğrulama sürecimiz, sertifikanızı dakikalar içinde alacağınız anlamına gelir. QuickSSL Premium joker sertifikalarıyla, sınırsız sayıda alt etki alanına ve sınırsız sayıda sunucuya sahip olursunuz - işiniz büyüdükçe uyum sağlayacak bir sertifika.

$279.00 yıllık Satın Al

GeoTrust True BusinessID

Büyük işletmeler için SSL. İşletmeniz için SSL güvenliğini seçmek söz konusu olduğunda, birçok seçeneğiniz vardır. GeoTrust ile karar vermek kolaydır. GeoTrust True BusinessID SSL sertifikaları, müşterilerinizin sitenizin güvenilir olduğunu ve onların güvenliğini, sertifikanızı küresel olarak güvenilir bir sertifika yetkilisinden alacak kadar ciddiye aldığınızı bilmelerini sağlar.

$99.00 yıllık Satın Al

GeoTrust True Business ID with EV

Yeşil adres çubuğuyla güçlü bir güvenlik bildirimi yapın. GeoTrust EV özellikli True BusinessID (Genişletilmiş Doğrulama), SSL sertifikaları arasında mevcut olan en yüksek kimlik doğrulama düzeyini görsel olarak doğrulayan birinci sınıf işletme sınıfı SSL güvenlik ürünümüzdür. Yeşil çubuk her şeyi söylüyor. Web sitesi ziyaretçileri, yüksek güvenlikli tarayıcılarında adres çubuğu yeşile döndüğünde ve organizasyon alanı işletme adınız ile GeoTrust arasında dönmeye başladığında gerçekten fark eder.

$179.00 yıllık Satın Al

GeoTrust True Business ID Wildcard

Birden çok alt etki alanını korur. Wildcard sertifikasının rahatlığıyla sertifika yönetimini basitleştirin. GeoTrust True BusinessID Wildcard sertifikaları, yönetim süresini ve maliyetini azaltarak, tek bir sertifika üzerinde birden çok alt alan adını korumanıza olanak tanır. İster şirketinizin ana sayfası ister posta sunucunuzun ana bilgisayar adı olsun, hassas bilgileri korumak sizin hedefiniz ve bizim de hedefimizdir.

$439.00 yıllık Satın Al

Secure Site SSL

Güvenli Site SSL Sertifikası ile endüstriyel güçte 2048 bit şifreleme ile web sitenizi veya e-posta trafiğinizi koruyun.

$399.00 yıllık Satın Al

Secure Site Pro

Secure Site Pro SSL ile, kapsamlı web sitesi güvenliği için ek özelliklere sahip yüksek güvence sertifikası sunar.

$995.00 yıllık Satın Al

Secure Site EV SSL

Güvenli Site Genişletilmiş Doğrulama (EV) SSL Sertifikaları, en değerli varlıklarınızı ve müşterilerinizi kimlik avı dolandırıcılıklarından ve çevrimiçi dolandırıcılıktan korur.

$995.00 yıllık Satın Al

Secure Site Pro EV

Secure Site Pro EV SSL, kapsamlı web sitesi güvenliği ve kimlik hedefli saldırılara karşı güçlü koruma için ekstra özelliklere sahip en yüksek kimlik doğrulamadır.

$1499.00 yıllık Satın Al

Geotrust SSL Bilgi Merkezi

Yazar: Emre S.
Yazar

Emre S.

Bilgisayar Mühendisi. Bulut Bilişim ve Sanallaştırma Danışmanı.